Vyhľadať
Close this search box.

WX Hotel Bratislava

Ubytovanie

WX HOTEL poskytuje ubytovanie, kde spojenie komfortu a udržateľnosti tvorí základ nášho konceptu. Naším cieľom je poskytovať Vám nielen pohodlné, ale aj environmentálne zodpovedné ubytovanie.

Typy izieb:

  • Izba Standard: Útulné a moderné ubytovanie s výhľadom na našu upravenú záhradu.
  • Apartmán Deluxe: Priestranný apartmán s nadštandardným vybavením a luxusnou atmosférou.
  • Rodinný apartmán: Ideálne pre rodiny, s plnohodnotnou kuchyňou a dostatkom priestoru pre pohodlný pobyt detí.
  • Apartmán Klasik: Ubytovanie s oddeleným obývacím priestorom a spálňou.

 

Všetky naše izby sú navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť, čo zahŕňa energetickú efektívnosť a minimalizáciu environmentálneho vplyvu. Ponúkame tiež bezplatné Wi-Fi, wellness centrum a cez pracovné dni reštauráciu s denným menu.

Zarezervujte si svoj pobyt ešte dnes a zažite harmóniu medzi luxusom a ekologickou zodpovednosťou!

Booking widget b24_widget_66632d7ca0036
Anka Zielbauerova
Anka Zielbauerova
Pár
Zobraziť viac
Krásny víkend strávený v tomto hoteli, ktorý nás nesmierne milo prekvapil. Izby na hoteli boli krásne zariadené a čisté s veľmi dobrým vybavením. Využili sme aj wellness, ktorý hotel ponúka. Vo Wellnesse sme si oddýchli, bolo tam veľmi príjemne. Celé prostredie hotela bolo krásne a čisté. Pán David z recepcie bol vždy veľmi usmievavý a ochotný. Takého dobrého človeka stretnete málo kde. Týmto by sme chceli poďakovať za spríjemnenie celého nášho pobytu, bolo nám naozaj dobre. Hotel určite odporúčame navštíviť je naozaj na veľmi dobrej úrovni. Určite sa tam niekedy vrátime.
Marek Mačák
Marek Mačák
Dovolenka | Rodina
Zobraziť viac
Naozaj nemám čo vytknúť tomuto hotelu. Môžem len absolútne odporúčať. Veľmi milý personál, veľmi pekne wellness, výborne raňajky a aj izby!
Barbora Pacíková
Barbora Pacíková
Rodina
Zobraziť viac
Pobyt v hoteli bol nad očakávania. Izby sú veľmi vkusné a čisté. Raňajky boli výborné, všetko bolo čerstvé a dostatok na výber. Využili sme aj 2x wellness, bazén vírivka sauna, na hodinu s deťmi nám to stačilo. Bezplatné parkovanie, voľné miesta.
Predošlé
Ďalšie